STRABAG MTB CUP 2018

07.03.2018 12:19

Podrobný rozpis pohárových závodů a MČR v XCO naleznete na tomto odkazu:

www.poharmtb.cz/?ddownload=55921

 

Časový plán:

Sobota – starty kategorií:

11:00-19:00 kancelář závodů

12:45 meeting s pořadatelem k sobotním závodům

13:15 odrážedla

13:30 holky a kluci 3-4 let společný start

13:45 holky a kluci 5-6 let společný start

14:00 holky 7-8 let

14:30 kluci 7-8 let

15:00 holky 9-10 let

15:30 kluci 9-10 let

16:00 žákyně I

16:30 žáci I

17:00 žákyně II

17:30 žáci II

18:00 vyhlášení výsledků ČP MTB dětských kategorií

 

12:00 -13:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)

18:00 – 19:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)

19:00 Schůze manažerů týmů k nedělnímu závodu XCO

 

Neděle – starty kategorií

8:00 – 12:00 kancelář závodu XCO

8:00 – 9:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)

9:00 experti, masters  (55 min) 4-5 kol

10:15 kadeti  (45 min) 3-4 kola

11:15 junioři (1 hod) 5 kol

12:30 ženy/U23, juniorky, kadetky  (1:15 hod) 5,4,3 kola

14:15 muži elita /U23 (1:30 hod) 7-8 kol

16:15 vyhlášení výsledků závodu XCO

 

Ideální XCO okruh je počítán na 12 minut času jízdy vítěze kat. Muži Elite, (ostatní kategorie pak adekvátně pomaleji)

Sobota – starty kategorií:
 
11:00-19:00 kancelář závodů
12:45 meeting s pořadatelem k sobotním závodům
13:15 odrážedla
13:30 holky a kluci 3-4 let společný start
13:45 holky a kluci 5-6 let společný start
14:00 holky 7-8 let
14:30 kluci 7-8 let
15:00 holky 9-10 let
15:30 kluci 9-10 let
16:00 žákyně I
16:30 žáci I
17:00 žákyně II
17:30 žáci II
18:00 vyhlášení výsledků ČP MTB dětských kategorií
 
12:00 -13:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)
18:00 – 19:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)
19:00 Schůze manažerů týmů k nedělnímu závodu XCO
 
Neděle – starty kategorií
 
8:00 – 12:00 kancelář závodu XCO
8:00 – 9:00 oficiální trénink na trati XCO (zdravotní zajištění pouze v cílovém prostoru)
9:00 experti, masters  (55 min) 4-5 kol
10:15 kadeti  (45 min) 3-4 kola
11:15 junioři (1 hod) 5 kol
12:30 ženy/U23, juniorky, kadetky  (1:15 hod) 5,4,3 kola
14:15 muži elita /U23 (1:30 hod) 7-8 kol
16:15 vyhlášení výsledků závodu XCO
 
Ideální XCO okruh je počítán na 12 minut času jízdy vítěze kat. Muži Elite, (ostatní kategorie pak adekvátně pomaleji)